2000 بک لینک رایگان برای وبلاگ و وب سایت Reviewed by tinar on Jul 19Rating: 5.0دریافت بک لینک رایگان برای افزایش بازدیددریافت 2000 بک لینک رایگان برای افرایش بازدید سایت و وبلاگ

همون اول باید بگم برای ثبت ۲۰۰۰ تا بک لینک باید کمی صبور باشید چرا که بک لینک ها به طور اتوماتیک و تک تک ثبت میشه و مطمئن باشید از صبر خودتون پشیمون نمیشید. در ابتدا باید بگم چیزی که معمولا به بک لینک ها گفته میشه ” دریافت بازدید از سایت های دیگر ” هست و ما در اینجا قصد داریم با معرفی چند سایت که در زمینه بک لینک فعالیت دارند تا حدی به شما کمک کنیم . یکی از این سایت های معروف که تقریبا ۱۸۰۰ بک لینک در اختیار شما قرار می دهد ، سایت imtalk.org است که می توان بک لینک های مناسبی از آن کسب کرد . برای این کار کافی است از لینک زیر به سایت نام برد روید و طبق عکس راهنمایی که قرار دادم سایت یا وبلاگ خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا به طور خودکار ثبت بک لینک ها شروع شود  .

 

برای دریافت بک لینک ادرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید

 http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

 

همان طور که در عکس ملاحضه می کنید کافی است ابتدا سایت خود را وارد کنید و سپس یک کلمه کلیدی مرتبط با سایت خود یا هنوان سایت و وبلاگ خود را وارد کنید . سپس از کادر آخر تعداد بک لینک ها را تعیین کنید و submit را بزنید تا ثبت بک لینک ها آغاز شود .

 

در ادامه چند سایت دیگر قرار می دهم که مشابه سایت بالا عمل می کنند اما تعداد بک لینک های محدود تری ارئه می دهند .

 

سایت  http://pingthatblog.com     

     سایت http://www.backlinkgenerator.net

        سایت http://www.autobacklinkbuilder.com/links/index.php

 

برای ورود به هر کدام از سایت ها آدرس آن را در مرورگر خود کپی کنید