برای بستن ESC را فشار دهید

راهنمای کاهش مصرف باتری اندروید

0 دیدگاه 5
راهنمای کاهش مصرف باتری اندرویدReviewed by tinar on Jul 20Rating: 5.0راه کار های مدیریت و کاهش مصرف باتری در اندرویدچگونه مصرف گوشی اندرویدی خود را کاهش دهیم یا مدیریت کنیم .

کاهش مصرف باتری اندروید

اولین نکته تو شروع بحث باید در نظر داشت شما نمی تونید یک باتری ۱۴۰۰ میلی آمپر رو با یک باتری ۱۷۰۰ مقایسه کنید . پس انتظار نداشته باشید بتونید با یک سری ترفند ها و نرم افزار ها خیلی بیشتر از حد انتظار شارژ را نگه ارید اما مطمئن باشید از حالت طبیعی که قبلا مصرف شارژ داشتید ، باتری شما بیشتر شارژ نگه می داره . برای این کار اول باید توجه کنید تو اندروید خیلی از نرم افزار در حال اجرا قرار دارند و با انتخاب exit از سوی شما بسته نمی شوند بلکه در حال آماده باش قرار می گیرند تا در زمان لازم برای اجرا زودتر و سریع تر اجرا شوند به همین خاطر برنامه های اندرویدی گوشی شما در اجرای اولین بار کمی کند عمل می کنند اما از دفعه های بعد چون نرم افزار در حالت آماده باش قرار دارد زمان کمتری برای اجرا نرم افزار یا بازی طول می کشد . اولین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از نرم افزار هایی مثل clean master یا ccleaner است که در پست ” افزایش سرعت گوشی های اندرویدی ” این نرم افزار ها را برای دانلود معرفی کردیم . شما می توانید با کمک این برنامه تمام اپلیکیشن های در حال اجرا که بلا استفاده هستند و بی جهت شارژ باتری را مصرف می کنند ببیندید و علاوه بر بهبود وضعیت گوشی ، به مصرف باتری خود سر و سامان بدهید .

 

اما در روش دوم یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های منتشر شده برای اندروید را معرفی می کنیم که در زمینه مدیریت و کاهش مصرف باتری بنظرم حرف اول را می زند . این نرم افزار DU Battery Saver PRO & Widgets نام دارد و در گوگل پلی از محبوبیت خاصی بر خوردار است . شما به کمک این نرم افزار می توانید به راحتی مصرف باتری خود را کنترل کنید و زمان نگه داشتن شارژ را بهینه تر کرده و بیشتر از کار با دستگاه اندرویدی خود لذت ببرید . اگر قصد استفاده از نرم افزار خاصی ندارید می توانید با رعیت و انجام برخی از کار های زیر درصد قابل توجهی از شاژ خود را نگه دارید .

 

دانلود برنامه قدرتمند کاهش  و مدیریت مصرف باتری در اندروید

 

با کم کردن نور صفحه نمایش ، کم کردن صدای زنگ گوشی ، گذاشتن در حالت نور روز ، عدم نصب نرم افزار های متعدد که استفاده چندانی ندارند ، نگه داری گوشی در دمایی متعادل نه زیاد گرم و نه زیاد  سرد ، برای بهینه کار کردن باتری بهتر است بگذارید شارژ به %۱۰ برسد و سپس گوشی را روی شارژ قرار دهید و توجه کنید مادامی که گوشی در حالت شارژ  قرار دارد حتی الممکن از آن استفاده نکنید و بعد از اینکه عمل شارژ صورت گرفت ازآن استفاده کنید ، هرگز موقع بازی یا کار بار نرم افزار گوشی را به شارژر وصل نکنید و بعد از اتمام کار های خود این عمل را انجام دهید ، از نصب برنامه های مخرب و بدون منبع خودداری کنید و از صحت کارکرد نرم افزار مطللع شوید و اینکه برای پخش آهنگ سعی کنید از هندزفری استفاده کنید .

 

نرم افزار پاسخگویی به مشکلات اندروید

پاسخی بگذارید