شاید یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که از حافظه های دیجیتال مانند هارد یا فلش مموری ها استفاده می کنند ، ترس از افراد سودجویی باشد که ممکن است موقع تعمیر یا در صورت دزدیه شدن ، به اطلاعات آن ها دسترسی پیدا کنند . در گذشته شاید افراد کمتری اطلاع داشانتد که می توان فایل های حذف شده  را بازیابی کرد ، اما امروزه کمتر کسی است که با این نرم افزار های آشنا نباشد . به صورت مثال نرم افزار کم حجمی مانند iCare Data Recovery براحتی فیلم ها و بازی های حذف شده را بازیابی می کند و حتی نیاز به آکوزش خاصی هم ندارد و خیلی راحت تمام فایل ها را برای شما بازیابی و ذخیره می کند . نرم افزار های زیادی برای حذف کامل فایل ها و از دسترس خارج کردن همیشگی آن ها محود است . اما با یک روش ساده دیگران نیاز به نرم افزار خاصی ندارید و می توانید با خیال آسوده حافظه خود را فرمت کنید و نگران بازیابی و برگشت دوباره آن ها نباشید . با ما در ادامه همراه باشید تا با دو حرکت فایل ها را از بین ببرید .

 

دانلود نرم افزار کم حجم و قدرتمند بازیابی اطلاعات و فایل های پاک شده iCare Data Recovery v5.1

 

گام اول : ابتدا از گوشه سمت چپ ویندوز خود ، start را کلیک کنید و در کادر جست و جو انتهای لیست عبارت ” cmd ” را تایپ کنید و enter ” ایتتر” را بزنید .

 

 

فرمت بدون بازگشت و بدون نرم افزار

فرمت بدون بازگشت و بدون نرم افزار

 

 

 

گام دوم : در صفحه ظاهر شده کافی است ابتدا عبارت cipher /w را نوشته و جلوی آن علامت ” : ” را بگذارید . سپس نام درایوی که می خواهید فرمت بدون بازگشت شود را جلوی ” : ” تایپ کنید و اینتر را بزنید تا عملیات حذف بدون بازیابی شروع شود . با همین دو حرکت حافظه دیجیتال شما پاک شده است و همان طور که دیدید بدون نیاز به نصب نرم افزاری توانستید براحتی آن ها را محو کنید .

 

خذف فایل ها بدون ریکاوری

خذف فایل ها بدون ریکاوری