کلیه سوالات مربوط به ساخت آیدی در لاین اندروید

0 Comments

کلیه سوالات مربوط به ساخت آیدی در لاین اندروید

دانلود فایل راهنمای ساخت تصویری آیدی لاین اندرویددانلود راهنمای ساخت آیدی در لاین اندروید و استفاده از نرم افزار ویندوزی لاین

در کنار نرم افزار هایی هم چون وایبر و تانگو می توان لاین را دیگر یکه تاز این عرصه دانست . لاین این پیشرفت را مدیون تغییراساس اعمال شده در نسخه های جدید باید دانست که قابلیت هایی هم چون time line یا همان نگاره زمان فیسبوک تحولی عظیم در این نرم افزار اندرویدی ایجاد کرد . البته جایگاه این نرم افزار بعد از فیلتر شدن نرم افزار محبوب وی چت شروع شد و رفته رفته جایگاه خود را میان ایرانیان پیدا کرد . از طرفی برقرای تماس صوتی و تصویری با کیفیت یکی دیگر از برتری های این نرم افزار ژاپنی بر سایر نرم افزار های دسته خودش می باشد . به حق می توان تماس تصویری لاین را حتی بهتر و با کیفیت تر از تماس تصویری برقرار شده توسط تانگو دانست . البته هر دو را به یک اندازه می توان جالب دانشت اما به نظر خودم لاین خیلی بهتر از تانگو عمل کرده و قابلیت های بهتری نسبت به تانگو داره و برتری بیشتری در زمینه اشتراک مطالب ایجاد کرده است .

استفاده از نسخه ویندوزی نرم افزار محبوب لاین 

برای استفاده از نسخه ویندوز ابتدا باید نسخه موبایلی این نرم افزار را  نصب کنید و بعد از نصب ، به تنظیمات نرم افزار رفته ایمیل خود را در آن ثبت کنید و با کمک این ایمیل و رمزی که انتخاب می کنید به اکانت خود در نسخه ویندوز متصل بشید .

پاسخی بگذارید